Takip et

Bilici Düğün Salonları

Bilici Düğün Salonları

Bilici Düğün ve Toplantı Salonları sektöre ilk 1999 yılında Bilici Düğün Salonu olarak siz değerli müşterilerimize hizmete başlamıştır. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle daha iyisini, daha kalitelisini yani en iyi kaliteyi en hesaplı şekilde müşterilerimize sunmak amacıyla 2008 yılında Bilici Düğün Salonu  olarak ikinci salonumuzu halkımıza sunmuştur, ve böylelikle ufkunu her zaman genişletip Bilici Düğün ve Toplantı Salonları Sanayi Ticaret Limited Şirketi 'ni kurmuştur. Amacımız sektörde sürekli yenilikçi ve en iyisi olmayı hedeflemektir. Sizlerin memnuniyeti bizim kazancımızdır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. BURSA'DA bir ilke imza atarak, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları rakipleri arasından sıyırıp “tercih edilen” olmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki teknolojik yenilikler, üstün kalite ve uzmanlaşmış bir kadro ile bulunduğumuz yeri korumak ve müşterilerimize hizmet vermek. kalitemiz prensipli ve dürüst hizmettir, refaransımız BİLİCİ farkını yaşayan müşterilerimiz ve konuklarıdır...